Podziękowanie dla forum

Jeżeli ktoś z forum pomógł Ci i chcesz podziękować.
ODPOWIEDZ
Andrzejo
Użytkownik
Użytkownik
Reactions:
Nadwozie: Kombi
Rok produkcji: 2005
Silnik: 2.0 Pb
Moc: 143

Podziękowanie dla forum

Post autor: Andrzejo » wtorek 29 paź 2019, 21:36

Tak ogólnie, bo już się żegnam. Sporo mi pomogliście przez te prawie 10 lat. Ostatnio rzadziej zaglądałem, bo samochód, z jednym wyjątkiem, spisywał się bez zarzutu. Żegnam się też z samochodem, niestety, bo tak dobrego i wdzięcznego już pewnie nie będę miał w życiu. Miał mnóstwo zalet i niewiele wad. I pewnie jeszcze bym nim pojeździł jakieś 2-3 lata, pomimo jego wieku 13 lat, choć tylko 130 tys. przebiegu, gdyby nie naciski żony, że trzeba zmienić samochód. ;)

Mój "stary peżot", jak mówi mój wnuczek, czyli 307 kombi, 2.0 PB, po lifcie, spisywał się znakomicie przez te wszystkie lata. Tylko jedna poważniejsza awaria, z wyjątkiem problemów związanych z eksploatacją, niedomaganie pompy wspomagania kierownicy. Nawiasem mówiąc bardzo trudna do zdiagnozowania (sam to zrobiłem), pisałem o tym w osobnym wątku. Żadnych większych problemów z elektroniką czy elektryką. Pakowny, wygodny, mocny, wyposażony we wszystko co potrzebuję. Prawie ideał. Szkoda, że się z nim żegnam, choć nie do końca. Na kilka miesięcy jedzie do córki, która będzie z niego korzystała przez jakiś czas.

Kupiłem od szwagierki 5 letnią Kia Sportage, mocny diesel, 4WD, która mi się przyda w dojeździe do górskiego domku. Pewnie też go polubię, choć na razie trudno mi sobie to wyobrazić. :) Jeszcze raz dziękuję.

Awatar użytkownika
Sylwekseat
Klubowicz
Klubowicz
Reactions:
Nadwozie: SW
Rok produkcji: 2007
Silnik: 1.6 tu5jp4
Typ Silnika: NFU
Moc: 109
LPG: Tak

Re: Podziękowanie dla forum

Post autor: Sylwekseat » środa 30 paź 2019, 12:10

Powodzenia na nowej drodze zycia

Awatar użytkownika
WRQ
Klubowicz
Klubowicz
Reactions:
Nadwozie: Kombi
Rok produkcji: 2003
Silnik: 2.0 16V RFN
Typ Silnika: RFN
Moc: 100kW
LPG: Tak

Re: Podziękowanie dla forum

Post autor: WRQ » środa 30 paź 2019, 14:33

Doszedłem do wniosku, że chciałbym w takich samych okolicznościach się rozstać z forum :-). 5 letnie auto, domek w górach... pozostaje życzyć wszystkiego dobrego! Powodzenia!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podziękowania”