Przełącznik zespolony w pigułce

Problemy z elektryką i elektronika.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
karolp1993
Moderator
Moderator
Reactions:
Nadwozie: HB
Rok produkcji: 2004
Silnik: 1.6 TU5JP4
Typ Silnika: NFU
Moc: 109
LPG: Tak

Re: Przełącznik zespolony w pigułce

Post autor: karolp1993 » czwartek 30 lip 2020, 15:00

dominikfil pisze:
karolp1993 pisze:
niedziela 26 lip 2020, 09:53
dominikfil pisze:To co lepiej kupić na allegro za 75 zł całą manetkę?
Albo na aliexpress za 33 zł?
@karolp1993 a jak ją rozkładałeś to jak ona jest zbudowana w środku, ile ma zaczepów? Masz może zdjęcia?

A może serwis Peugeota będzie w stanie to rozebrać, wpiąć ten kabelek i złożyć?
Są cztery ząbki, serwis peugeota się nie bawi w takie pierdoły, albo wysyłają do mnie albo wymieniają cały przełącznik zespolony.
Poszedłem do sklepu z częściami. Tam sprawdzili mi, że do Peugeota 307 1,6,16V nie można dokupić manetki samej. Byłem w dwóch w tym jednym ogólnopolskim sklepie na I....c... Dowiedziałem się, że tylko cały układ zespolony za 800-900 zł mogę kupić. Jak mówiłem, że na allegro są te manetki z informacją, że do mojego modelu z 2001 r. to twierdzą, że to na pewno są używane. A nie są - tak przynajmniej podają na opisie. Dziś zamówiłem manetkę z allegro za 95 zł ponieważ zapomniałem, że znalazłem taką za 75. Jak przyjdzie to dam znać co i jak.
Ech. Bo manetka nie występuje jako część zamienna. Jest nowa bo to chinczyki produkują, ale w sklepach tego nie dostaniesz.. 95zl to przesada, te chińskie mechanicznie są średnie, u mnie miałbyś regenerowany oryginał za 55.

Posiadam PP2000 - Peugeot / Citroen oraz OPCOM - OPEL. Jeśli potrzebujesz pomocy - zapraszam na PW
Naprawiam przełączniki zespolone COM2000.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika”