Problem z gazem

Tematy dot. instalacji gazowych w naszych 307-kach.
ODPOWIEDZ
Przemas90
Użytkownik
Użytkownik
Reactions:
Nadwozie: HB
Rok produkcji: 2004
Silnik: 1.6
Moc: 110
Kolor: Srebny
LPG: Tak

Problem z gazem

Post autor: Przemas90 » sobota 25 sty 2020, 18:35

Witam.
Od niedawna mam problem z jazda na lpg. Otóż problem polega na tym ze przy przelaczeniu sie na gaz stojac samochem np na swiatlach to gasnie. Podczas jazdy gdy sie przełączy nie gasnie ale po dodaniu więcej gzu przelacza spowrotem na benzyne i wlacznik gazu wydaje dźwięki jak gdyby byl blad jakiś. Jeszcze jednym z obiawow jest to gdy sie rozpedze i dosc gwaltownie zachamuje to samochód gasnie. Wszystkie te problemy mam wrażenie na krótkich dystanach (7 km do pracy) gdy silnik nie jest dosc rozgrzany.

Awatar użytkownika
karolp1993
Moderator
Moderator
Reactions:
Nadwozie: HB
Rok produkcji: 2004
Silnik: 1.6 TU5JP4
Typ Silnika: NFU
Moc: 109
LPG: Tak

Re: Problem z gazem

Post autor: karolp1993 » sobota 25 sty 2020, 19:11

Przemas90 pisze:Witam.
Od niedawna mam problem z jazda na lpg. Otóż problem polega na tym ze przy przelaczeniu sie na gaz stojac samochem np na swiatlach to gasnie. Podczas jazdy gdy sie przełączy nie gasnie ale po dodaniu więcej gzu przelacza spowrotem na benzyne i wlacznik gazu wydaje dźwięki jak gdyby byl blad jakiś. Jeszcze jednym z obiawow jest to gdy sie rozpedze i dosc gwaltownie zachamuje to samochód gasnie. Wszystkie te problemy mam wrażenie na krótkich dystanach (7 km do pracy) gdy silnik nie jest dosc rozgrzany.
Typowe, źle wyregulowane.

Posiadam PP2000 - Peugeot / Citroen oraz OPCOM - OPEL. Jeśli potrzebujesz pomocy - zapraszam na PW
Naprawiam przełączniki zespolone COM2000.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa LPG”