Naklejka na panel klimatyzacji manualnej i jak zdjąć górna ramkę panelu środkowego.

Ledy, zmiany wyglądu, części od innych aut - modyfikacje
ODPOWIEDZ
cupik
Użytkownik
Użytkownik
Reactions:
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 2002
Silnik: 1.6 16v
Moc: 110
Kolor: czarny
LPG: Nie

Naklejka na panel klimatyzacji manualnej i jak zdjąć górna ramkę panelu środkowego.

Post autor: cupik » niedziela 29 wrz 2019, 17:43

Witam serdecznie. Niedawno kupiłem mocno zaniedbany Peugeot 307 i powoli doprowadzam go do stanu przyzwoitego. Postanowiłem pomalować ramkę środkowa kokpitu wraz z kilkoma innymi elementami. O ile dolna część trzymająca się na śruby zeszła bez problemu, to gorna boje się zdjąć aby nie połamać. Coś trzyma górna część ramki przy przyciskach świateł awaryjnych i esp. jak to prawidłowo zdjąć aby nie połamać? Są tam od góry jakieś zatrzaski?
Drugie pytanie dotyczy naklejki z ikonkami która znajduje się na panelu klimatyzacji manualnej. Orginalna odeszła częściowo i straciła kolor. Chciałbym dokupić taka naklejkę? Wie ktoś gdzie to można kupić u jak się dokładnie nazywa?

Rozkręciłem ramki i dziś mam jedyny dzień na malowanie. Szybka porada bardzo mile widziana :)

Awatar użytkownika
stroona
Moderator
Moderator
Reactions:
Nadwozie: CC
Rok produkcji: 2004
Silnik: 2.0 16V
Typ Silnika: RFN
Moc: 138KM
Kolor: Czarny

Re: Naklejka na panel klimatyzacji manualnej i jak zdjąć górna ramkę panelu środkowego.

Post autor: stroona » niedziela 29 wrz 2019, 19:34

Górny panel kokpitu ma jeszcze 2 śruby za zaślepkami, tymi od zewnetrznej strony, czyli obok ESP i centralnego zamka. Delikatnie wyjmij, ja stosuję do tego "japonki".

Posiadam PP2000 oraz Lexię. Pomogę zamontować tempomat, wypalić FAP, zczytać oraz usunąć błędy, aktywować światła dzienne itp. Możliwy dojazd na terenie Śląska

cupik
Użytkownik
Użytkownik
Reactions:
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 2002
Silnik: 1.6 16v
Moc: 110
Kolor: czarny

Re: Naklejka na panel klimatyzacji manualnej i jak zdjąć górna ramkę panelu środkowego.

Post autor: cupik » niedziela 29 wrz 2019, 20:37

stroona pisze:
niedziela 29 wrz 2019, 19:34
Górny panel kokpitu ma jeszcze 2 śruby za zaślepkami, tymi od zewnetrznej strony, czyli obok ESP i centralnego zamka. Delikatnie wyjmij, ja stosuję do tego "japonki".

Nie wiewm co to są 'japonki "

rozumiem ze na przegach zaslepej musze je delikatnie podwazyc i pod zaslepkami sa sruby?

Awatar użytkownika
stroona
Moderator
Moderator
Reactions:
Nadwozie: CC
Rok produkcji: 2004
Silnik: 2.0 16V
Typ Silnika: RFN
Moc: 138KM
Kolor: Czarny

Post autor: stroona » niedziela 29 wrz 2019, 22:07

Japonki, to takie plastikowe szpachelki do nakładania szpachli 😉
Musisz wyjąć zaślepki, pod nimi są śruby.

Posiadam PP2000 oraz Lexię. Pomogę zamontować tempomat, wypalić FAP, zczytać oraz usunąć błędy, aktywować światła dzienne itp. Możliwy dojazd na terenie Śląska

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning optyczny, modyfikacje”